Free apk download Free pdf download Free mp3 download
Stichting Sion
off

ANBI aanvraag

Wij zijn momenteel druk bezig met een aanvraag bij de belastingdienst om in aanmerking te komen als een ANBI instelling. Bij toekenning zal onze stichting worden erkend door de belastingdienst en komt onze stichting in aanmerking voor de fiscale mogelijkheden die verbonden zijn bij een ANBI instelling.


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /srv/users/serverpilot/apps/sionfoundation/public/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:46 Stack trace: #0 /srv/users/serverpilot/apps/sionfoundation/public/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(567): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/srv/users/serv...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /srv/users/serverpilot/apps/sionfoundation/public/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 46